Medzinárodné obchodné zmluvy

Vstup do medzinárodného prostredia je lákavý, ale náročný proces. Podľa konkrétneho typu obchodu, krajiny či modelu obchodovania vieme asistovať pri uzatváraní spolupráce.

Vytvoríme zmluvu, ktorú odkomunikujeme s Vašim zahraničným partnerom a dotiahneme tak, aby Váš obchod mohol fungovať.

Tak ako je dôležitá zmluva, tak je dôležité aj dohliadanie na prebiehajúci obchod s čím sa na nás klienti obracajú veľmi často.

Účasť na rokovaniach so zahraničným obchodným partnerom

Dlhoročná prax v medzinárodnom prostredí nám ukazuje, že s klientom je efektívne osobne sa zúčastňovať rokovaní či už formálnych alebo neformálnych a byť tak oporou v celom procese obchodu. Nemáme problém asistovať Vám na rokovaniach doma či v zahraničí kdekoľvek na svete.

V oblasti obchodu sa zúčastňujeme aj medzinárodných výstav a veľtrhov.

Vyhľadávanie a hodnotenie zahraničných obchodným partnerov

Vieme Vám ohodnotiť spoľahlivosť Vášho obchodného partnera, jeho bankový a medzinárodný kredit, aby ste sa vyhli zbytočným pochybným subjektom alebo vynaložili zbytočné náklady.

Správa zahraničných spoločností a podielov v spoločnostiach po celom svete

Existuje veľa krajín, kde by Vaše podnikanie bolo efektívnejšie ako tá v ktorej momentálne pôsobíte. Na svete je niekoľko krajín, kde je legálne neplatiť dane, resp. dane v tých krajinách ani neexistujú v tej podobe ako ich poznáme.

Vieme poskytnúť našim klientom prehľad a poradenstvo o daňových systémoch po celom svete. Vieme navrhnúť štruktúru Vášho podnikania v požadovanej krajine a byť prítomný pri jej založení či fungovaní.

Našim klientom poskytujeme vytvorenie ako aj správu medzinárodných holdingov – dcérskych a materských spoločností.

Medzinárodná arbitráž

Zastupujeme klientov na medzinárodných arbitrážach, vieme odporučiť rozhodcovské zmluvy či doložky.